Elektryczne noże do kebaba UYAR wyprodukowane w Niemczech!

Kup w przeciągu:

14

[11.07]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

Otwarcie kebaba, co warto wiedzieć?

Otwarcie kebaba, co warto wiedzieć?

Otwarcie kebaba, co warto wiedzieć?

Kebab to jedno z najczęstszych dań typu fast-food, które zostaje wybierane gdy chcemy na szybko uporać się z głodem. Chętnych jak się okazuje nie brakuje, dlatego też uważamy, iż otwarcie małej restauracji czy budki z kebabem to zazwyczaj świetny pomysł!

Otwarcie kebaba - ile to kosztuje?

Każde przedsięwzięcie, mniejsze czy większe potrzebuje pewnych nakładów finansowych. Najlepszym sposobem przy ograniczonych środkach, jest znalezienie lokalu z zapleczem gastronomicznym. W dobrym przypadku okazać się może, iż kwota rzędu 25-40 tysięcy może być wystarczająca. Warto również postarać się o dofinansowanie lub dotację. Innym sposobem jest również franczyza - w tym przypadku pozytywami okazać się mogą takie benefity jak zapewnienie wyposażenia lokalu czy przeszkolenie pracowników.

Niezbędne wyposażenie przy otwieraniu kebaba

Przy otwieraniu lokalu, w którym będziemy serwowali kebaby, będziemy potrzebować niezbędnego sprzętu. Do najważniejszych z nich należą:

  • opiekacz do kebaba,
  • lada na sałatki,
  • kontakt grill,
  • frytownica,
  • szafa chłodnicza,
  • oraz oczywiście nóż do kebaba.

 

 

Wybór noża do kebaba

Nóż do kebaba to niezbędny element poprawnego działania każdego lokalu gastronomicznego serwującego kebaby. W nóż możemy się wyposażyć zarówno ręczny jak i elektryczny. Nie jest zaś tajemnicą, iż obsługa noża elektrycznego jest o wiele prostsza i łatwiejsza w obsłudze. Profesjonalne noże elektryczne takich marek jak UYAR pozwalają nam na maksymalną wydajność, dzięki czemu będziemy mogli bez problemu zadowolać naszych Klientów.
Sklep internetowy Uyarkebab.pl jako jedyny i wyłączny dystrybutor noży elektrycznych firmy Uyar oferuje Państwu jedne z najlepszych noży elektrycznych! To właśnie Uyar był producentem najlepszych noży firmy Potis w latach 2007-2022.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl