Elektryczne noże do kebaba UYAR wyprodukowane w Niemczech!

Kup w przeciągu:

14

[11.07]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

Potis czy Uyar? Co lepsze? Jaki nóż wybrać?

Potis czy Uyar? Co lepsze? Jaki nóż wybrać?

Każdy dobry lokal gastronomiczny serwujący w swej ofercie kebaba, z pewnością kojarzy takie firmy jak Potis, Tandir czy Dost. Są to jedne z najlepszych firm, które w swojej ofercie posiadają solidne noże elektryczne do cięcia kebaba. Jak dobrze wiadomo - dobry nóż elektryczny, którego dzienna wydajność jest w stanie zapewnić nam obsługę każdego klienta z osobna, to podstawa przepisu na drogę do sukcesu. Na rynku istnieje wiele tańszych zamienników, niestety ich wykonanie oraz jakość pozostawiają wiele do życzenia, nie wspominając już o częstszych awariach w porównaniu do topowych marek.

Najlepsze noże firmy Potis

Szczególnie firma Potis przypadła do gustu klientom, odkąd wprowadziła na rynek serię noży S120, S150 oraz S180 Plus, które to w zadowalającym stopniu spełniły oczekiwania rynku. Noże elektryczne Potis cechowały się ponadprzeciętnym wykonaniem z zachowaniem dbałości o najmniejsze szczegóły. Ich trwałość oraz wydajność sprawiły, iż noże elektryczne tej serii stały się jednym z najczęstszych wyborów gdy dochodziło do zamiaru kupna nowego sprzętu. Jak jednak możemy zauważyć - od niedawna Potis nie sprzedaje już noży serii S, zmieniając nazewnictwo serii na Robocut. Powodem tej zmiany jest zastrzeżenie nazwy serii dla firmy Uyar, która to wiele lat była producentem noży elektrycznych dla firmy Potis. Na dzień dzisiejszy, by dostać aktualny model z Serii S, musimy wyposażyć się w noże firmy Uyar, opcjonalnie w pozostałe egzemplarze z wcześniejszych lat firmy Potis.

Producent flagowych urządzeń Potis - Uyar

Mało kto wie, iż producentem najlepszych noży Potisa, w latach 2007-2022 była niemiecka firma Uyar. Firma ta opracowując modele serii S już w 2006, po rozpoczęciu ich produkcji zawarła umowę z firmą POTIS GmbH & CO. Na jej warunkach Potis stał się wyłącznym partnerem handlowym firmy Uyar, sprzedając noże produkcji Uyar pod nazwą swojej własnej marki.
Ostatnie lata to czas wielkich zmian dla Uyar. Firma biorąc pod uwagę potencjał własnych produktów, postanowiła zrezygnować z produkcji noży dla firm trzecich, skupiając się na świadomym promowaniu własnej marki, poprzez produkcję noży elektrycznych wyłącznie pod własnym nazewnictwem.

Jak więc się okazuje, przez wiele lat Potis i Uyar należały do pewnego rodzaju synonimów. Dopiero ostatnie lata przyniosły znaczące zmiany. Firma Uyar nie ręczy już za niezawodność nowych modeli Potisa, zaś z drugiej strony zagwarantować może, iż aktualne noże elektryczne marki Uyar, jakością dorównują, jak nie przewyższają starych modeli Potisa takich jak S180 Plus.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl